YÜRÜYOR...

25 Haziran 2011 tarihinde; yani tam olarak 13.5 aylıkken tamamen kendi iradenle belirlediğin hedefe emekleyerek değil de bu sefer yürüyerek gitmeyi seçtin kuzucuğum. Yani benim için yürümek budur...Etraftan herhangi bir yönlendirme olmadan, kendi tercihinle adımladın. Zaten bu önceki denemelerinden farklıydı. Ellerin havada (denge sağlamak için :)) ), bir telaş içinde, heran düşecek gibi koşturdun adeta. O gün bugündür yürüyorsun kabul ediyorum seni bebeğim. Tırtıllık tamamen sona ermedi. Eeee ne de olsa yürümek epeyce yorucu. Yorulduğun anda, hoooop emeklemek için yerdesin...

Yürümenin heyecanı başta sen olmak üzere hepimizi sarmış durumda. Sen de marifetinin ne kadar önemli bir gelişme olduğunun farkındasın. Her yürüyüşünde yüzünde kocaman bir gülümseme etrafta şaşkınlıkla seni izleyenlere tek tek bakıp ' bakın yürüyorum işte ' diyorsun adeta. Acemiliğin,düşeceksin diye bizi korkutsa da, düşe kalka öğreneceksin bunu da.

Herkesin 'bir de yürüyünce sen gör,arkasında gezmekten yorulacaksın' söylemleri kulağımda. Şimdilik halimizden gayet memnunuz.

Evet sırada ne var ?...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !